Select Menu

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Pages (71)123456 »

Α1 Ανδρών

Α1 Γυναικών

Α2 Ανδρών

Α2 Γυναικών

special ONE

Ε.Σ.Π.Α.Α.Α

ΕΠΕΣΘ

Ε.Σ.ΠΕ.Δ .Α

Άλλες Ενώσεις

GOSSIP

Χιούμορ

ΒΙΝΤΕΟ

"ΝΤΕΦΟΡΜΈ" η ΚΕΔ/ΕΟΠΕ θα μπορούσε να κάνει καλύτερους ορισμούς διαιτητών αφού η ΕΣΑΠ επιτρέπει και πληρώνει (;) μετακινήσεις

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διήμερο 25-27 Οκτωβρίου έχουν ως εξής:



Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Γυναικών
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
Σάββατο 25/10/2014
Πανελληνίου
20.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
Μάλφας-Τσιμπινός
Πέρρος
Σάββατο 25/10/2014
Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Μπουγιούκας-Ισκάς
Στεργιόπουλος Ι.
Σάββατο 25/10/2014
Χαλάστρα
18.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Κάλλης Κ.-Παπακοσμάς
Βανδώρος
Σάββατο 25/10/2014
Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
Μπέλλος-Δημητρίου
Τσοπάνογλου
Σάββατο 25/10/2014
Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
Μόσχος-Μενεσλής
Ακαρέπης
 
 
 
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Ανδρών 1ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
Σάββατο 25/10/2014
2o κλ.Χαϊδαρίου
16.00
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
Μαρκάτης-Χρηστίδης Χ.
 
Σάββατο 25/10/2014
Πανελληνίου
17.30
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Παπαστάμος-Καπάνταης
 
Σάββατο 25/10/2014
Νέας Περάμου
19.00
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
Μαρκάτσας-Τοψιδέλης
 
Σάββατο 25/10/2014
Ρεθύμνου
16.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Καρπουζάς-Κανακάκης
Κοκοτσάκης
Κυριακή 26/10/2014
Π.Σαλπέας
15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
Νικολόπουλος-Πρέντζας
 
Σάββατο 25/10/2014
Δραπετσώνας
17.00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μιχαήλογλου-Μεταξά
 
 
Οι αγώνες : ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ-ΑΟ ΟΔYΣΣΕΥΣ και ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ θα διεξαχθούν κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ και του ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΦΠΦ αντίστοιχα από το ΜΠΔΟ/ΕΟΠΕ.
 
      
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Ανδρών 2ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
 
Σάββατο 25/10/2014
Ολυμπιάδας
19.00
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
-
ΑΠΣ ΦΘΙΑ
Χανδρινός-Σαραβελάκης
 
Σάββατο 25/10/2014
Στ.Καλαϊντζής
18.00
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
Οικονόμου Β.-Προκοπίου
 
Κυριακή 26/10/2014
Αμαλιάδος
17.00
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
-
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Πετούσης-Λεβέντης
 
Σάββατο 25/10/2014
Παναχαϊκής
18.00
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤΟΣ.2013
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
Μπακλέσης-Γκόλφης
 
Κυριακή 26/10/2014
Παναχαϊκής
18.30
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
-
ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ
Σπυρόπουλος-Κτενάς
 
 
                                                                                                                                      
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Ανδρών 3ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
 
Σάββατο 25/10/2014
Ευόσμου
20.00
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ
Σιμίδης-Τσιούλα
 
Κυριακή  26/10/2014
Αλεξ/πολης
18.00
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Στάικος-Παπαχρήστου
 
Σάββατο 25/10/2014
Ι.Λεμονίδης
18.00
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
-
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κωστόπουλος-Μιστιλιάδης
 
Κυριακή  26/10/2014
Νάουσας
18.00
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Μπέλλος-Τσιούλα
 
Σάββατο 25/10/2014
Καρδίτσας
18.00
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
-
ΧΑΝΘ
Παπαγεωργίου Αχ.-Χαρδαλίδης
 
Σάββατο 25/10/2014
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
20.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Παπαδόπουλος Αρ-Κυριακόπουλος.+Γραμματεία
 
 
 
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Γυναικών 1ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Κυριακή  26/10/2014
Ζηρινείου
18.00
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Χλωρός-Τσάκας
Σάββατο 25/10/2014
Αγ.Δημητρίου
16.00
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
Ζώης-Γεωργάκης
Κυριακή  26/10/2014
Ν.Σμύρνης
19.00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
Κατσούλης-Βλάχος Γ.
Κυριακή  26/10/2014
Αλίμου
15.45
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Παγκοζίδης-Δαλέκου
Σάββατο 25/10/2014
Ιωνικού
18.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
Βελώνης-Διαμάντης
Κυριακή  26/10/2014
Σούδας
14.00
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
Τραχαλάκη-Πετακάκη
 
 
                                                                                                          
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Γυναικών 2ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
 
 
 
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
-
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
Γκόλφης-Γλωσσίδης
Σάββατο 25/10/2014
Ν.Ιωνίας
19.00
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
-
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Χατζηδούκας-Οικονόμου Μ.
Σάββατο 25/10/2014
Παραλίας
17.00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
-
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Κυριακή  26/10/2014
Απόλλωνα
17.00
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γκολφινόπουλος-Γεράνιος
Κυριακή  26/10/2014
Νεάπολης Λάρισας
17.00
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
Αντωνούλης-Γρουσόπουλος
Σάββατο 25/10/2014
Ελασσώνας
18.00
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΑΣΩΝΑΣ
-
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Παρασκευάς-Τόκα
 
 
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ.Γυναικών 3ος Όμιλος
 
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 25/10/2014
Δ.Κραχτίδης
18.00
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
-
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Σαμσαρής-Κυριακίδης
Σάββατο 25/10/2014
Ιωαννίνων
18.00
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
-
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Κατσιούλης-Αντωνούλης
Κυριακή  26/10/2014
ΔΑΚ Πολίχνης
18.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
-
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
Μπουκουβάλα-Κύρκος
Κυριακή  26/10/2014
Ασβεστοχωρίου
17.30
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
-
ΑΣ ΑΡΗΣ
Μαυρίδης-Πεχλίδης
Σάββατο 25/10/2014
Βότση
18.00
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
-
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
Λιοτόπουλος-Κουκουμάκας
Σάββατο 25/10/2014
ΕΑΚ Σταυρούπολης
18.00
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
Γεωργιάδου-Κοτέλης